AMC28DRAS-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: AMC28DRAS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Foi de date: AMC28DRAS-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AMC28DRAS-S93
Număr parc AMC28DRAS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2840 pcs Fișa cu date AMC28DRAS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 28
Numărul de poziții 56 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Caracteristici -
Tip de contact Full Bellows Materiale de contact Beryllium Copper
Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish Gold
Culoare - Tipul cardului Non Specified - Dual Edge
Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)