AMC21SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
AMC21SAAN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AMC21SAAN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 21POS
Foi de date: AMC21SAAN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AMC21SAAN
Număr parc AMC21SAAN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 21POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4883 pcs Fișa cu date AMC21SAAN.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.450" (11.43mm) Alte nume S9661-21
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 21
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Green
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 21 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Beryllium Copper
Lungime de contact - Postare 0.120" (3.05mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm)