AMC15DRAS-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AMC15DRAS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Foi de date: AMC15DRAS-S93.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AMC15DRAS-S93
Număr parc AMC15DRAS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4236 pcs Fișa cu date AMC15DRAS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 15
Numărul de poziții 30 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Caracteristici -
Tip de contact Full Bellows Materiale de contact Beryllium Copper
Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish Gold
Culoare - Tipul cardului Non Specified - Dual Edge
Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AMC15DRAS
AMC15DRAS
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100