ACB50DHND
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACB50DHND
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Foi de date: 1.ACB50DHND.pdf2.ACB50DHND.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACB50DHND
Număr parc ACB50DHND Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4442 pcs Fișa cu date 1.ACB50DHND.pdf2.ACB50DHND.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 50
Numărul de poziții 100 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Hairpin Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)