ABC49DRES-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC49DRES-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
Foi de date: ABC49DRES-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ABC49DRES-S93
Număr parc ABC49DRES-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4207 pcs Fișa cu date ABC49DRES-S93.pdf
terminare Solder Eyelet(s) Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 49
Numărul de poziții 98 Tipul de montare Panel Mount
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)