ABC31DRES-S734
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC31DRES-S734
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Foi de date: ABC31DRES-S734.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ABC31DRES-S734
Număr parc ABC31DRES-S734 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6160 pcs Fișa cu date ABC31DRES-S734.pdf
terminare Solder Eyelet(s) Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 31
Numărul de poziții 62 Tipul de montare Panel Mount
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.031" (0.79mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ABC31DRES
ABC31DRES
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100