ABC28DRYN-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC28DRYN-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Foi de date: ABC28DRYN-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ABC28DRYN-S93
Număr parc ABC28DRYN-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5380 pcs Fișa cu date ABC28DRYN-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 28
Numărul de poziții 56 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică -
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)