ABC28DRTS-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC28DRTS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Foi de date: ABC28DRTS-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ABC28DRTS-S93
Număr parc ABC28DRTS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6543 pcs Fișa cu date ABC28DRTS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 28
Numărul de poziții 56 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ABC28DRTS-S734
ABC28DRTS-S734
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
In stoc: 6029 pcs
Descarca: ABC28DRTS-S734.pdf
RFQ
ABC28DRTS
ABC28DRTS