ABC12DRYN-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC12DRYN-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Foi de date: ABC12DRYN-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ABC12DRYN-S93
Număr parc ABC12DRYN-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6346 pcs Fișa cu date ABC12DRYN-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 12
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică -
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ABC12DRYN-S13
ABC12DRYN-S13
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
In stoc: 6004 pcs
Descarca: ABC12DRYN-S13.pdf
RFQ
ABC12DRYS-S13
ABC12DRYS-S13
In stoc: 5667 pcs
Descarca: ABC12DRYS-S13.pdf
RFQ
ABC12DRYN
ABC12DRYN