ABC10HETI
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC10HETI
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Foi de date: ABC10HETI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ABC10HETI
Număr parc ABC10HETI Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11395 pcs Fișa cu date ABC10HETI.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Single Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții / Bay / Row -
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 Caracteristici -
Tip de contact Cantilever Materiale de contact Beryllium Copper
Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Contactați Finish Gold
Culoare - Tipul cardului Non Specified - Dual Edge
Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)