ABB50DYRR
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ABB50DYRR
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Foi de date: ABB50DYRR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ABB50DYRR
Număr parc ABB50DYRR Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5748 pcs Fișa cu date ABB50DYRR.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 50
Numărul de poziții 100 Tipul de montare Board Edge, Straddle Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică - Caracteristici Board Lock, Card Extender
Tip de contact Cantilever Materiale de contact Beryllium Copper
Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Contactați Finish Gold
Culoare Black Tipul cardului Non Specified - Dual Edge
Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)