ABB50DHRR
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ABB50DHRR
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Foi de date: 1.ABB50DHRR.pdf2.ABB50DHRR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ABB50DHRR
Număr parc ABB50DHRR Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4451 pcs Fișa cu date 1.ABB50DHRR.pdf2.ABB50DHRR.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 50
Numărul de poziții 100 Tipul de montare Board Edge, Straddle Mount
Gen Female Flansa Caracteristică -
Caracteristici Board Lock, Card Extender Tip de contact Hairpin Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)