FR1105W-RR
Stanley ElectricStanley Electric
Stanley Electric
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FR1105W-RR
Producator / Marca: Stanley Electric
Descrierea produsului LED RED CLEAR 3216 SMD
Foi de date: FR1105W-RR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FR1105W-RR
Număr parc FR1105W-RR Producător Stanley Electric
Descriere LED RED CLEAR 3216 SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 673678 pcs Fișa cu date FR1105W-RR.pdf
Lungimea de undă - Vârful 635nm Lungimea de undă - dominantă 626nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 1.9V Unghi de vedere 50°
Pachetul dispozitivului furnizor 3216 Type Dimensiune / Dimensiune 3.20mm L x 1.60mm W
Serie 1105W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume Q4706744
Millicandela Rating 180mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Domed Top, 1.60mm Lens Color Colorless
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 2.05mm
Caracteristici - descriere detaliata Red 626nm LED Indication - Discrete 1.9V 1206 (3216 Metric)
Test curent 20mA configurație Standard