ORD228VL-1015
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
ORD228VL-1015 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ORD228VL-1015
Producator / Marca: Standex-Meder Electronics
Descrierea produsului SWITCH REED SPST-NO 500MA 100V
Foi de date: 1.ORD228VL-1015.pdf2.ORD228VL-1015.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ORD228VL-1015
Număr parc ORD228VL-1015 Producător Standex-Meder Electronics
Descriere SWITCH REED SPST-NO 500MA 100V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135599 pcs Fișa cu date 1.ORD228VL-1015.pdf2.ORD228VL-1015.pdf
Tensiune - comutare DC 100V Tensiune - comutare AC 100V
Tip Glass Body Stilul de terminare Axial
Dimensiune - Corp 0.087" Dia x 0.551" L (2.20mm x 14.00mm) Serie ORD
Timp de eliberare 0.05ms Limita de eliberare -
Putere - evaluat 10W ambalare Bulk
Alte nume 374-1088
ORD228VL1015
Temperatura de Operare -
Operați timpul 0.4ms Utilizați intervalul 10 ~ 15AT
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - În general 1.744" (44.30mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului - descriere detaliata Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 100V Through Hole
Curent - comutare 500mA (AC/DC) Curent - Carry 1A (AC/DC)
Circuit SPST-NO capacitanță 0.3pF