Standex-Meder Electronics| Număr parc | ORD219-1015 | Producător | Standex-Meder Electronics |
|---|---|---|---|
| Descriere | SWITCH REED SPST-NO 500MA 100V | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 124440 pcs | Fișa cu date | ORD219-1015.pdf |
| Tensiune - comutare DC | 100V | Tensiune - comutare AC | 100V |
| Tip | Glass Body | Stilul de terminare | Axial |
| Dimensiune - Corp | 0.079" Dia x 0.472" L (2.00mm x 12.00mm) | Serie | ORD |
| Timp de eliberare | 0.05ms | Limita de eliberare | - |
| Putere - evaluat | 10W | ambalare | Bulk |
| Alte nume | 374-1273 4504601015 ORD219-1015-ND ORD2191015 |
Temperatura de Operare | - |
| Operați timpul | 0.4ms | Utilizați intervalul | 10 ~ 15AT |
| Tipul de montare | Through Hole | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 1.744" (44.30mm) | Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Înălțimea deasupra bordului | - | descriere detaliata | Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 100V Through Hole |
| Curent - comutare | 500mA (AC/DC) | Curent - Carry | 1A (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NO | capacitanță | 0.3pF |