HE12-1B83
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
HE12-1B83 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HE12-1B83
Producator / Marca: Standex-Meder Electronics
Descrierea produsului RELAY REED SPST 3A 12V
Foi de date: HE12-1B83.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HE12-1B83
Număr parc HE12-1B83 Producător Standex-Meder Electronics
Descriere RELAY REED SPST 3A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1482 pcs Fișa cu date HE12-1B83.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) 1 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 7500VAC, 7500VDC - Max
Serie HE Timp de eliberare 1.5ms
ambalare Bulk Alte nume 8512183500
Q2036496A
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Operați timpul 3ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Rating de contact (curent) 3A Materiale de contact -
Formular de contact SPST-NC (1 Form B) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 400 Ohms
Puterea bobinei 360 mW Coil curent 30.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HE1250300000G
HE1250300000G
Producători: Anytek (Amphenol Anytek)
Descriere: 250 TB SPR CLA W/L 35D
In stoc: 62863 pcs
Descarca:
RFQ
In stoc: 52410 pcs
Descarca:
RFQ
HE15-9-A+G
HE15-9-A+G
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V 135W