DIP24-2A72-21L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP24-2A72-21L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DIP24-2A72-21L
Producator / Marca: Standex-Meder Electronics
Descrierea produsului RELAY REED DPST 1A 24V
Foi de date: 1.DIP24-2A72-21L.pdf2.DIP24-2A72-21L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DIP24-2A72-21L
Număr parc DIP24-2A72-21L Producător Standex-Meder Electronics
Descriere RELAY REED DPST 1A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24060 pcs Fișa cu date 1.DIP24-2A72-21L.pdf2.DIP24-2A72-21L.pdf
Porniți tensiunea (Max) 16.8 VDC Opriți tensiunea (Min) 3.6 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 200VAC, 200VDC - Max
Serie DIP Timp de eliberare 0.1ms
ambalare Tube Alte nume 3224200021
DIP242A7221L
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Operați timpul 0.5ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Rating de contact (curent) 1A Materiale de contact -
Formular de contact DPST-NO (2 Form A) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 2 kOhms
Puterea bobinei 290 mW Coil curent 12.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DIP24-1C90-51L
DIP24-1C90-51L
Producători: Standex-Meder Electronics
Descriere: RELAY REED SPDT 500MA 24V
In stoc: 9950 pcs
Descarca: DIP24-1C90-51L.pdf
RFQ
DIP316-001BLF
DIP316-001BLF
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
In stoc: 6329 pcs
Descarca: DIP316-001BLF.pdf
RFQ
DIP2415
DIP2415
Producători: Crydom
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-280V
Descarca: DIP2415.pdf
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
Descarca: DIP314-001BLF.pdf
DIP24-2A72-21D
DIP24-2A72-21D
Descriere: RELAY REED DPST 1A 24V
Descarca: DIP24-2A72-21D.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
Descriere: RELAY REED SPST 1A 24V
Descarca: DIP24-1A72-12D.pdf
DIP2450-01D3
DIP2450-01D3
Producători: STMicroelectronics
Descriere: RF DIPLEXER 2.4415/5.375GHZ 4BGA
Descarca:
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
Descriere: RF DIPLX 1589.655MHZ/2.55GHZ BGA
Descarca: DIP1524-01D3.pdf
DIP24-1C90-51D
DIP24-1C90-51D
Descarca: DIP24-1C90-51D.pdf
DIP2415R
DIP2415R
Producători: Crydom
Descarca: DIP2415R.pdf
DIP24-1A72-12L
DIP24-1A72-12L
Descarca: DIP24-1A72-12L.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW