DIP12-2A72-21D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP12-2A72-21D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DIP12-2A72-21D
Producator / Marca: Standex-Meder Electronics
Descrierea produsului RELAY REED DPST 1A 12V
Foi de date: DIP12-2A72-21D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DIP12-2A72-21D
Număr parc DIP12-2A72-21D Producător Standex-Meder Electronics
Descriere RELAY REED DPST 1A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14528 pcs Fișa cu date DIP12-2A72-21D.pdf
Porniți tensiunea (Max) 8.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.8 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 200VAC, 200VDC - Max
Serie DIP Timp de eliberare 0.1ms
ambalare Tube Alte nume 3212100121
DIP122A7221D
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Operați timpul 0.5ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Diode
Rating de contact (curent) 1A Materiale de contact -
Formular de contact DPST-NO (2 Form A) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 500 Ohms
Puterea bobinei 290 mW Coil curent 24.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DIP12-1A72-12L
DIP12-1A72-12L
Producători: Standex-Meder Electronics
Descriere: RELAY REED SPST 1A 12V
In stoc: 23652 pcs
Descarca: DIP12-1A72-12L.pdf
RFQ
DIP12-1A72-12D
DIP12-1A72-12D
In stoc: 22190 pcs
Descarca: DIP12-1A72-12D.pdf
RFQ
DIP1215R
DIP1215R
Producători: Crydom
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Descarca: DIP1215R.pdf
DIP050-628-157BLF
DIP050-628-157BLF
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
Descarca: DIP050-628-157BLF.pdf
DIP1524-01D3
DIP1524-01D3
Producători: STMicroelectronics
Descriere: RF DIPLX 1589.655MHZ/2.55GHZ BGA
Descarca: DIP1524-01D3.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
Descriere: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
Descarca: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP12-1C90-51D
DIP12-1C90-51D
Descriere: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Descarca: DIP12-1C90-51D.pdf
DIP12-2A72-21L
DIP12-2A72-21L
Descriere: RELAY REED DPST 1A 12V
Descarca: DIP12-2A72-21L.pdf
DIP12-1C90-51L
DIP12-1C90-51L
Descarca: DIP12-1C90-51L.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
Descriere: RELAY REED SPST 1A 24V
Descarca: DIP24-1A72-12D.pdf
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Descarca: DIP050-628-160BLF.pdf
DIP1215
DIP1215
Producători: Crydom
Descarca: DIP1215.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW