WW2ABT250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WW2ABT250R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 250 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Foi de date: 1.WW2ABT250R.pdf2.WW2ABT250R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WW2ABT250R
Număr parc WW2ABT250R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 250 OHM 2.5W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 172233 pcs Fișa cu date 1.WW2ABT250R.pdf2.WW2ABT250R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serie WW Rezistenţă 250 Ohms
Putere (Wați) 2.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 250 Ohms ±0.1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Compoziţie Wirewound