SM4124FT866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT866R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM4124FT866R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 866 OHM 1% 2W 4124
Foi de date: 1.SM4124FT866R.pdf2.SM4124FT866R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM4124FT866R
Număr parc SM4124FT866R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 866 OHM 1% 2W 4124 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 164153 pcs Fișa cu date 1.SM4124FT866R.pdf2.SM4124FT866R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 4124 Dimensiune / Dimensiune 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serie SM Rezistenţă 866 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4124 J-Lead Alte nume SM 2 866 1% R