RSMF2JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT9R10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RSMF2JT9R10
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: 1.RSMF2JT9R10.pdf2.RSMF2JT9R10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RSMF2JT9R10
Număr parc RSMF2JT9R10 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 327746 pcs Fișa cu date 1.RSMF2JT9R10.pdf2.RSMF2JT9R10.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Rezistenţă 9.1 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume RSMF2JT9R10CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 9.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film