RSMF2FT866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT866R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RSMF2FT866R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 866 OHM 2W 1% AXIAL
Foi de date: 1.RSMF2FT866R.pdf2.RSMF2FT866R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RSMF2FT866R
Număr parc RSMF2FT866R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 866 OHM 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1696300 pcs Fișa cu date 1.RSMF2FT866R.pdf2.RSMF2FT866R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Rezistenţă 866 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RSM 2 866 1% R