RNMF14JTD82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14JTD82K0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNMF14JTD82K0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 82K OHM 1/4W 5% AXIAL
Foi de date: 1.RNMF14JTD82K0.pdf2.RNMF14JTD82K0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNMF14JTD82K0
Număr parc RNMF14JTD82K0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 82K OHM 1/4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5873007 pcs Fișa cu date 1.RNMF14JTD82K0.pdf2.RNMF14JTD82K0.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serie RNMF Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RNM 1/4 T1 82K 5% R
RNM 1/4 T1 82K 5% R-ND