RNMF14JTD15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14JTD15K0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNMF14JTD15K0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 15K OHM 1/4W 5% AXIAL
Foi de date: 1.RNMF14JTD15K0.pdf2.RNMF14JTD15K0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNMF14JTD15K0
Număr parc RNMF14JTD15K0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 15K OHM 1/4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7101634 pcs Fișa cu date 1.RNMF14JTD15K0.pdf2.RNMF14JTD15K0.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serie RNMF Rezistenţă 15 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RNM 1/4 T1 15K 5% R
RNM 1/4 T1 15K 5% R-ND