RNF18FTD511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD511R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNF18FTD511R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 511 OHM 1/8W 1% AXIAL
Foi de date: 1.RNF18FTD511R.pdf2.RNF18FTD511R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNF18FTD511R
Număr parc RNF18FTD511R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 511 OHM 1/8W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12701176 pcs Fișa cu date 1.RNF18FTD511R.pdf2.RNF18FTD511R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Rezistenţă 511 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN 1/8 T1 511 1% R