RNF14FTC249K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC249K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNF14FTC249K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 249K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: 1.RNF14FTC249K.pdf2.RNF14FTC249K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNF14FTC249K
Număr parc RNF14FTC249K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 249K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6812941 pcs Fișa cu date 1.RNF14FTC249K.pdf2.RNF14FTC249K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Rezistenţă 249 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN 1/4 T2 249K 1% R