RNF14FAD953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD953R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNF14FAD953R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 953 OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: 1.RNF14FAD953R.pdf2.RNF14FAD953R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNF14FAD953R
Număr parc RNF14FAD953R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 953 OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10379529 pcs Fișa cu date 1.RNF14FAD953R.pdf2.RNF14FAD953R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Rezistenţă 953 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN 1/4 T1 953 1% T