RNF14DTC909R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNF14DTC909R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 909 OHM 1/4W .5% AXIAL
Foi de date: 1.RNF14DTC909R.pdf2.RNF14DTC909R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNF14DTC909R
Număr parc RNF14DTC909R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 909 OHM 1/4W .5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3097333 pcs Fișa cu date 1.RNF14DTC909R.pdf2.RNF14DTC909R.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Rezistenţă 909 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN 1/4 T2 909 0.5% R