RNF12DTC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12DTC100R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNF12DTC100R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 100 OHM 1/2W .5% AXIAL
Foi de date: 1.RNF12DTC100R.pdf2.RNF12DTC100R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNF12DTC100R
Număr parc RNF12DTC100R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 100 OHM 1/2W .5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1178569 pcs Fișa cu date 1.RNF12DTC100R.pdf2.RNF12DTC100R.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RNF 1/2 T2 100 0.5% R