RNCS1206BKE200K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE200K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCS1206BKE200K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 200K OHM 0.1% 1/8W 1206
Foi de date: 1.RNCS1206BKE200K.pdf2.RNCS1206BKE200K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCS1206BKE200K
Număr parc RNCS1206BKE200K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 200K OHM 0.1% 1/8W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 917391 pcs Fișa cu date 1.RNCS1206BKE200K.pdf2.RNCS1206BKE200K.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCS Rezistenţă 200 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RNCS 32 T9 200K 0.1% I