RNCS1206BKE182K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE182K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCS1206BKE182K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 182K OHM 0.1% 1/8W 1206
Foi de date: 1.RNCS1206BKE182K.pdf2.RNCS1206BKE182K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCS1206BKE182K
Număr parc RNCS1206BKE182K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 182K OHM 0.1% 1/8W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1008833 pcs Fișa cu date 1.RNCS1206BKE182K.pdf2.RNCS1206BKE182K.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCS Rezistenţă 182 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 182 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film