RNCS1206BKE10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE10R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCS1206BKE10R0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 10 OHM 0.1% 1/8W 1206
Foi de date: 1.RNCS1206BKE10R0.pdf2.RNCS1206BKE10R0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCS1206BKE10R0
Număr parc RNCS1206BKE10R0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 10 OHM 0.1% 1/8W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 142811 pcs Fișa cu date 1.RNCS1206BKE10R0.pdf2.RNCS1206BKE10R0.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCS Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Original-Reel®