RNCS0805BKE332R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BKE332R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCS0805BKE332R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 332 OHM 0.1% 1/10W 0805
Foi de date: 1.RNCS0805BKE332R.pdf2.RNCS0805BKE332R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCS0805BKE332R
Număr parc RNCS0805BKE332R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 332 OHM 0.1% 1/10W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1088463 pcs Fișa cu date 1.RNCS0805BKE332R.pdf2.RNCS0805BKE332R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RNCS Rezistenţă 332 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RNCS 20 T9 332 0.1% I