RNCS0805BKE17K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BKE17K8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCS0805BKE17K8
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 17.8K OHM 0.1% 1/10W 0805
Foi de date: 1.RNCS0805BKE17K8.pdf2.RNCS0805BKE17K8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCS0805BKE17K8
Număr parc RNCS0805BKE17K8 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 17.8K OHM 0.1% 1/10W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1128420 pcs Fișa cu date 1.RNCS0805BKE17K8.pdf2.RNCS0805BKE17K8.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RNCS Rezistenţă 17.8 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 17.8 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film