RNCS0603BTE2K43
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BTE2K43 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCS0603BTE2K43
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 2.43K OHM 0.1% 1/16W 0603
Foi de date: 1.RNCS0603BTE2K43.pdf2.RNCS0603BTE2K43.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCS0603BTE2K43
Număr parc RNCS0603BTE2K43 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 2.43K OHM 0.1% 1/16W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1358667 pcs Fișa cu date 1.RNCS0603BTE2K43.pdf2.RNCS0603BTE2K43.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serie RNCS Rezistenţă 2.43 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 2.43 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film