RNCS0603BKE10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BKE10K0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCS0603BKE10K0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 10K OHM 0.1% 1/16W 0603
Foi de date: 1.RNCS0603BKE10K0.pdf2.RNCS0603BKE10K0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCS0603BKE10K0
Număr parc RNCS0603BKE10K0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 10K OHM 0.1% 1/16W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1053679 pcs Fișa cu date 1.RNCS0603BKE10K0.pdf2.RNCS0603BKE10K0.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serie RNCS Rezistenţă 10 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RNCS 16 T9 10K 0.1% I