RNCS0402BTE10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0402BTE10K0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCS0402BTE10K0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 10K OHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RNCS0402BTE10K0.pdf2.RNCS0402BTE10K0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCS0402BTE10K0
Număr parc RNCS0402BTE10K0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 10K OHM 0.1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 923229 pcs Fișa cu date 1.RNCS0402BTE10K0.pdf2.RNCS0402BTE10K0.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RNCS Rezistenţă 10 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm)
Caracteristici Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 10 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film