RNCP0805FTD12K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0805FTD12K1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCP0805FTD12K1
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 12.1K OHM 1% 1/4W 0805
Foi de date: 1.RNCP0805FTD12K1.pdf2.RNCP0805FTD12K1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCP0805FTD12K1
Număr parc RNCP0805FTD12K1 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 12.1K OHM 1% 1/4W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11204280 pcs Fișa cu date 1.RNCP0805FTD12K1.pdf2.RNCP0805FTD12K1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serie RNCP Rezistenţă 12.1 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RNCP 0805 T1 12.1K 1% R
RNCP0805FTD12K1TR
RNCP0805T112.1KFRTR
RNCP0805T112.1KFRTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 12.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film