RNCF2512DTE4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2512DTE4R70 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF2512DTE4R70
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 4.7 OHM 0.5% 1W 2512
Foi de date: 1.RNCF2512DTE4R70.pdf2.RNCF2512DTE4R70.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF2512DTE4R70
Număr parc RNCF2512DTE4R70 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 4.7 OHM 0.5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 835746 pcs Fișa cu date 1.RNCF2512DTE4R70.pdf2.RNCF2512DTE4R70.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serie RNCF Rezistenţă 4.7 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume RNC 63 T9 4.7 0.5% R