RNCF2512DKE26R1
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF2512DKE26R1
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES SMD 26.1 OHM 0.5% 1W 2512
Foi de date: 1.RNCF2512DKE26R1.pdf2.RNCF2512DKE26R1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF2512DKE26R1
Număr parc RNCF2512DKE26R1 Producător Stackpole Electronics Inc.
Descriere RES SMD 26.1 OHM 0.5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 735857 pcs Fișa cu date 1.RNCF2512DKE26R1.pdf2.RNCF2512DKE26R1.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 1W
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serie RNCF
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 (6432 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RNCF2512DKE26R1 Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 26.1 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5%
Descriere RES SMD 26.1 OHM 0.5% 1W 2512 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film