RNCF2512BTE1K07
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF2512BTE1K07
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 1.07K OHM 0.1% 3/4W 2512
Foi de date: 1.RNCF2512BTE1K07.pdf2.RNCF2512BTE1K07.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF2512BTE1K07
Număr parc RNCF2512BTE1K07 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 1.07K OHM 0.1% 3/4W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 397454 pcs Fișa cu date 1.RNCF2512BTE1K07.pdf2.RNCF2512BTE1K07.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serie RNCF Rezistenţă 1.07 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 1.07 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film