RNCF2512AKT140K
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF2512AKT140K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES SMD 140K OHM 0.05% 1/2W 2512
Foi de date: RNCF2512AKT140K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF2512AKT140K
Număr parc RNCF2512AKT140K Producător Stackpole Electronics Inc.
Descriere RES SMD 140K OHM 0.05% 1/2W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 234416 pcs Fișa cu date RNCF2512AKT140K.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.5W, 1/2W
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±10ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serie RNCF
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 (6432 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RNCF2512AKT140K Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 140k Ohm ±0.05% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.05%
Descriere RES SMD 140K OHM 0.05% 1/2W 2512 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film