RNCF2010DTE9R10
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF2010DTE9R10
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 9.1 OHM 0.5% 1/3W 2010
Foi de date: 1.RNCF2010DTE9R10.pdf2.RNCF2010DTE9R10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF2010DTE9R10
Număr parc RNCF2010DTE9R10 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 9.1 OHM 0.5% 1/3W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 912913 pcs Fișa cu date 1.RNCF2010DTE9R10.pdf2.RNCF2010DTE9R10.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Serie RNCF Rezistenţă 9.1 Ohms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 9.1 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film