RNCF1210DTE12K7
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1210DTE12K7
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 12.7K OHM 0.5% 1/3W 1210
Foi de date: 1.RNCF1210DTE12K7.pdf2.RNCF1210DTE12K7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1210DTE12K7
Număr parc RNCF1210DTE12K7 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 12.7K OHM 0.5% 1/3W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 562683 pcs Fișa cu date 1.RNCF1210DTE12K7.pdf2.RNCF1210DTE12K7.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Serie RNCF Rezistenţă 12.7 kOhms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 12.7 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film