RNCF1210BKE5K11
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1210BKE5K11
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 5.11K OHM 0.1% 1/3W 1210
Foi de date: 1.RNCF1210BKE5K11.pdf2.RNCF1210BKE5K11.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1210BKE5K11
Număr parc RNCF1210BKE5K11 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 5.11K OHM 0.1% 1/3W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 501729 pcs Fișa cu date 1.RNCF1210BKE5K11.pdf2.RNCF1210BKE5K11.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Serie RNCF Rezistenţă 5.11 kOhms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 5.11 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film