RNCF1210BKE28K7
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1210BKE28K7
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES SMD 28.7K OHM 0.1% 1/3W 1210
Foi de date: 1.RNCF1210BKE28K7.pdf2.RNCF1210BKE28K7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1210BKE28K7
Număr parc RNCF1210BKE28K7 Producător Stackpole Electronics Inc.
Descriere RES SMD 28.7K OHM 0.1% 1/3W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 525187 pcs Fișa cu date 1.RNCF1210BKE28K7.pdf2.RNCF1210BKE28K7.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.333W, 1/3W
Tensiune - Defalcare 1210 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Serie RNCF
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RNCF1210BKE28K7 Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 28.7k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 28.7K OHM 0.1% 1/3W 1210 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film