RNCF1206DTE35K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206DTE35K7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1206DTE35K7
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 35.7K OHM 0.5% 1/4W 1206
Foi de date: 1.RNCF1206DTE35K7.pdf2.RNCF1206DTE35K7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1206DTE35K7
Număr parc RNCF1206DTE35K7 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 35.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 189032 pcs Fișa cu date 1.RNCF1206DTE35K7.pdf2.RNCF1206DTE35K7.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCF Rezistenţă 35.7 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RNCF1206DTE35K7DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 35.7 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film