RNCF1206DTE26R7
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1206DTE26R7
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 26.7 OHM 0.5% 1/4W 1206
Foi de date: 1.RNCF1206DTE26R7.pdf2.RNCF1206DTE26R7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1206DTE26R7
Număr parc RNCF1206DTE26R7 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 26.7 OHM 0.5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1855789 pcs Fișa cu date 1.RNCF1206DTE26R7.pdf2.RNCF1206DTE26R7.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCF Rezistenţă 26.7 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 26.7 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film