RNCF1206BTE2M21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1206BTE2M21
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 2.21M OHM 0.1% 1/8W 1206
Foi de date: 1.RNCF1206BTE2M21.pdf2.RNCF1206BTE2M21.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1206BTE2M21
Număr parc RNCF1206BTE2M21 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 2.21M OHM 0.1% 1/8W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1398648 pcs Fișa cu date 1.RNCF1206BTE2M21.pdf2.RNCF1206BTE2M21.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCF Rezistenţă 2.21 MOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 2.21 MOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film