RNCF1206BTE1K43
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BTE1K43 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1206BTE1K43
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 1.43K OHM 0.1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.RNCF1206BTE1K43.pdf2.RNCF1206BTE1K43.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1206BTE1K43
Număr parc RNCF1206BTE1K43 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 1.43K OHM 0.1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1146538 pcs Fișa cu date 1.RNCF1206BTE1K43.pdf2.RNCF1206BTE1K43.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCF Rezistenţă 1.43 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RNC 32 T9 1.43K 0.1% R